تیکت یاب 

سامانه تیکت یاب یک موتور جستجو گر بليط هواپيماو هتل می باشد که بلیط های چارتری و بلیط های سیستمی و نیز هتل داخلی را به سادگی برای مسافران و گردشگران فراهم می آورد و امکان خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل را در کمترین زمان مهیا می سازد. این سامانه با هدف ارایه بهترین خدمات و در نظر گرفتن رفاه حال مسافرین هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ دسترسی آسان و سرعت بخشیدن به پروسه خرید بلیط هواپیماو رزرو هتل داخلی ، و نیز اطمینان و گارانتی پرواز وضمانت رزرو هتل ، راه اندازی شده است. تیکت یاب وظیفه جستجو میان کلیه ایرلاین های داخلی  خارجی را در مقاصد مختلف جهان بر عهده دارد و تمامی پروازهای مسیرهای داخلی و خارجی را با کمترین نرخ ارایه داده و از طریق پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته یک سامانه رزرواسیون آنلاین جامع و مطمئن را برای مسافرین عزیز به وجود آورده است. همچنین تیکت یاب برای اولین بار در ایران رو نمایی از سامانه استرداد بلیط چارتر را انجام داده و با توجه به اینکه تیکت یاب تمامی پروازهای خود را گارانتی می کند ، مسافران میتوانند با خیال راحت رزرو و پرواز خود را انجام دهند . در معرفی تیکت یاب میتوان به این نکات اشاره کرد که این سامانه اولین سامانه اعلام پرواز ارزان به صورت الکترونیکی در کشور می باشد.
همچنین اولین وب سایت فروش آنلاین بلیط هواپیمایی و رزرو هتل است که دارای پنل سازمانی برای شرکت ها ، ادارات و ارگانهای دولتی می باشد و اولین وبسایت دارای استرداد آنلاین پروازهای سیستمی است. 
شایان ذکر است این موتور جستجوگر توسط آژانس کهکشان سیر اسپادانا پشتیبانی و ساپورت می شود.
دیگر خدمات ارایه شده توسط تیکت یاب به متقاضیان خرید بلیط هواپیماو رزرو هتل به شرح زیر است:
- ارایه نازل ترین نرخ کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی به تمامی مقاصد دنیا
- امکان اعلام نرخ پرواز ارزان قیمت
- امکان استرداد بلیط های سیستمی داخلی و خارجی
- امکان استرداد بلیط های چارتری (برای اولین بار)
- امکان جستجو بلیط هواپیما بر اساس ایرلاین
- امکان جستجو بلیط هواپیما بر اساس نوع هواپیما
- دسترسی 24 ساعته و سفارش خرید بلیط به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری به آژانس
- پشتیبانی آنلاین در هر ساعت شبانه روز
- امکان خرید بلیط هواپیما برای مسافران ویلچیری

- رزرو هتل داخلی بصورت کاملا آنلاین و صدور واچر آنی هتل

- امکان صدور لیست انتظار هتل برای مسافرین بصورت آنلاین

- امکان کنسلی رزرو هتل در صورت عدم تمایل به استفاده از رزرو توسط مسافر

اینها تنها بخشی از خدمات بی نظیر مجموعه تیکت یاب میباشد.و مهمترین بخش خدمات پشتیبانی انلاین و ۲۴ ساعت همکاران ما برای آسایش و راحتی شما در سفر میباشد.